Tvorba webstránky

Spolubývanie Nitra

ponúkame do prenájmu nepriechodnú izbu v rodinnom dome

Dobrý deň, ponúkame do prenájmu nepriechodnú izbu v rodinnom dome na konci Nitrianskych Hrnčiaroviec. Izba je bez okna a s minimom denného svetla. Vhodné pre študentku, v byte byvajú dve študentky a každá ma vlastnú izbu.

samostatná nepriechodná izba v 4i. byte, Cena nájmu: 100 €/mes., Lokalita: Nitra

21.9. 2020

Jednoposteľová uzamykateľná nepriechodná izba s TV

Ahoj.Dám do prenájmu samostatnú kompletne zariadenú nepriechodnú izbu s internetom a LCD TV (s káblovkou) priamo v izbe. Izba je novo zariadená – nová skriňa, nové TV, nová posteľ a nový písací stôl.V byte je nová kuchynská linka,kúpeľňa aj WC,roldorové skrine.Súčasťou bytu je chladnička,... celý popis

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 169 €/mes., Lokalita: Nitra

17.9. 2020

Prenájom bytov

Prenájom bytov hlavne pre študentov, ale aj pracujúcich. Byty sú vybavené a v cene sú už zahrnuté energie + internet. Byty sú situované na ulici Štúrova 5 min chôdze od centra a univerzít. Preferujem telefonické rozhovory.

2i. byt, Cena nájmu: 450 €/mes., Lokalita: Nitra

7.9. 2020

Hladam spolubyvajucu do 3izboveho priestranneho bytu

Prenajmem 1izbu s balkonom v 3-izbovom plne zariadenom priestrannom byte. Kuchyna: plyn.sporak, umyvacka, mikrovlnka, kavovar. V byte je 1x kupelna s vanou, 1x wc. Mam maleho psika, je vycviceny. Iba vazny zaujem, prenajom minimalne na 6mesiacov. Adresa: Nitra, Juzna ulica, zastavky MHD su 3min chodze.

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 300 €/mes., Lokalita: Nitra

5.9. 2020

Prenajmem izbu

Prenajmem velku nepriechodnu izbu v 3izb.byte. cca 21m2 vlastny balkon, ticha no zaroven centralna poloha. V byte sa preve ukoncuje rekonstrukcia : nova KL+spotrebice, nove wc, novo vymalovane.. .

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 240 €/mes., Lokalita: Nitra

29.8. 2020

SAMOSTATNE UZAMYKATEĽNÁ IZBA V BYTE NA ČERMÁNI

Prenájom samostatne uzamykateľnej izby v 4 izbovom veľkom byte s tromi balkónmi Charakteristika: - Výmera bytu: 120 m2 vrátane 3 balkónov, + extra sušiareň prádla - Zvýšené prízemie - Vlastné parkovacie miesto v cene - Tiché prostredie, nezastavané - Možnosť využívať záhradu na pestovanie zeleniny a... celý popis

samostatná nepriechodná izba v 4i. byte, Cena nájmu: 200 €/mes., Lokalita: Nitra

24.8. 2020

Bývanie študentkám UKF

Pre študentky UKF bývanie v nepriechodných dvoch 3 lôžkových zariadených izbách študentského bytu s balkónom (skrine,váľandy,paplóny,kreslá,stoly,kuchyňa s riadom,mikrovlnka,chladnička,pračka,vysávač,..), neobmedzený super rýchly internet a MHD pri byte a. Cena 70€/os./mesiac(vrátane energií).ubytko70@gmail.com;... celý popis

spoločná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 70 €/mes., Lokalita: Nitra

19.8. 2020

Ubytujeme študentky v Nitre

Ubytujeme študentky v nepriechodných 2 a 3 lôžkových zariadených izbách študentského bytu s balkónom (skrine,váľandy,paplóny,kreslá,stoly,kuchyňa s riadom,mikrovlnka,chladnička,pračka,,vysávač,..), neobmedzený super rýchly internet a MHD pri byte a. Cena 70€/os./mesiac(vrátane energií).

spoločná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 70 €/mes., Lokalita: Nitra

7.8. 2020

Ubytovanie pre studentky v rodinnom dome

Ponuka kvalitného samostaného ubytovania pre študentky v RD v centre Nitry pre NEFAJČIAROV. Plastové okná, plávajúca podlaha, nový nábytok. K dispozícii vybavená kuchynka, pračka, chladnička, internet, výborné spojenie MHD, do centra 12 min. peši. Voľné miesta na 2 a 3 ložkových izbách. Cena vratane energii.

samostatná nepriechodná izba, Cena nájmu: 95 €/mes., Lokalita: Nitra

6.8. 2020

SAMOSTATNE UZAMYKATEĽNÁ IZBA V BYTE NA ČERMÁNI

Prenájom izieb v 4 izbovom veľkom byte s tromi balkónmi Charakteristika: - Výmera bytu: 120 m2 plus 3 balkóny, + extra sušiareň prádla - Zvýšené prízemie - Vlastné parkovacie miesto v cene - Tiché prostredie, nezastavané - Možnosť využívať záhradu na pestovanie zeleniny a ovocia Dispozícia: - Veľká... celý popis

samostatná nepriechodná izba v 4i. byte, Cena nájmu: 180 €/mes., Lokalita: Nitra

29.7. 2020