Tvorba webstránky

Prenájom izby, Bratislava - Petržalka (Bratislava)

Garzonka v Petržalke

Ponúkam peknú garzonku v Petržalke v novostavbe. Byt je kompletne zariadený - skrine, posteľ, nábytok, kuchynský kút, riad + spotrebiče - televízor, mikrovlnka, práčka, chladnička, všetko funkčné. Nachádza sa neďaleko jazera, v blízkosti je Lidl, reštaurácia, zástavka autobusov s dobrou dostupnosťou do centra. Byt... celý popis

garzónka, Cena nájmu: 340 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

14.9. 2020

Prenajmem izbu v 4i byte

Prenajmem samostatnu izbu v 4i byte. V byte byvaju uz dve mile pracujuce podnajomnicky. Obyvacka a kuchyna su urcene na spolocne pouzivanie. Byt je pekne zariadeny, priestranny, s dobrou obcianskou vybavenostou a dostupnostou do mesta.

samostatná nepriechodná izba v 4i. byte, Cena nájmu: 270 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

10.9. 2020

Som majitel, prenajmem garzonku

Som majitel. Prenajmem garzonku s lodziou 10 min.od centra-zaciatok Petrzalky Gessayova ul., Zrekonstruovana so samostatnou izbou, komplet zariadena, vstavane skrine, vstavana rura, vstavane bodove svetla,chladnicka, mraznicka, autom.pracka,mikrkovlnka,TV aparát. DIGI TV s mozstvom staníc v cene. volna ihned. Nie som RK. RK nevolat!... celý popis

garzónka, Cena nájmu: 400 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

9.9. 2020

Prenajmem jednu nepriechodnu izbu v trojizbovom byte v Petržalke

Prenajmem samostatnu zariadenu peknu cistu izbu v trojizbovom byte v Bratislave Petrzalke pri Farskeho ul. s rychlou dostupnostou na MHD a elektricky. V byte byvaju dvaja pracujuci ludia, kazdy v samostatnej izbe. Byt ma spolocnu kuchynu, kupelnu, wc, Wifi. Izba volna ihned od 30 Septembra.

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 190 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

7.9. 2020

nepriechodná izba

Ponukam nepriechodnu izbu v Petrzalke pre jednu osobu, pracujucu, nefajciarku. Pohodlne, kludne byvanie - party sa tu nerobia, vsetci sme pracujuci do 35r. Byt je po ciastocnej rekonstrukcii v dobrom stave. Zochova cca 10min,,, spoje c. 93,94,59,91,98,99,191

samostatná nepriechodná izba v 4i. byte, Cena nájmu: 220 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

6.9. 2020

Spolybývajúca

Ahojte, Hľadáme milú nenáročnú spolubývajúcu do malej nepriechodnej izby v Petržalke. Ulica to je Víglašská.Cena je vrátane internetu. Sme tu dvaja M+ž 33r. V prípade otázok kludne napíš :)

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 170 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

5.9. 2020

Hľadáme spolubývajúcu do samostatnej izby s logiou

Hľadáme spolubývajúcu do samostatnej izby s logiou. Byt je zariadený . Cena 220EUR/mesiac je vrátane energií a internetu. Dobrá dostupnosť do centra. Kaufland 5 min, MHD 3 min. Tichá lokalita, Depozit 220EUR+20EUR záloha na kĺúče.

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 220 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

5.9. 2020

Veľká samostatná izba

Hľadáme spolubývajúcu do peknej veľkej izby 16m2 v 3+1 izbovom byte na začiatku Petržalky. Byt je komplet rekonštruovaný má výbornú polohu, blízko Auparku a Sadu Janka Kráľa. V byte bývajú dve sympaticke pracujuce 25-30r. Cena je vrátane energií a internetu.

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 240 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

4.9. 2020

samostatná nepriechodná izba

Do samostatnej nepriechodnej izby hľadáme nenáročnú ženu-pracujúcu nefajčiarku. V izbe sú skrine, dvojposteľ, vonk.a vnút.žalúzie, orientácia na západ. Byt je starší, ale udržiavaný, v bytovom dome s bezproblémovými susedmi. Vybavená kuchyňa. Lokalita: Petržalka neďaleko ŽST, cca 4 min.busom k Auparku, 10 min... celý popis

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 195 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

4.9. 2020

Hľadám spolubývajúceho do samostatnej izby

Hľadám spolubývajúceho do samostatnej izby 12 m2, v 3i. byte v Petržalke v tichej lokalite, balkón z kuchyne. Byt je plne zariadený a vybavený, wifi. V byte bývajú dvaja pracujúci. Voľná ihneď.

samostatná nepriechodná izba v 3i. byte, Cena nájmu: 220 €/mes., Lokalita: Bratislava - Petržalka

2.9. 2020